BOA

Zugriffe: 766 / Heute: 2
Gruppe: EX Beceriksizler
Der Thread ist nur in der Gruppe gelistet und Sie sind nicht Mitglied der Gruppe.
horoz1975:

BOA

28.04.09 12:45
ustalar tavsiyenize ihtiyacim var

ben 1000 kadar 8,20€ almistim ne hikmetse cikmiyor bir türlü.acaba diyorum elimden cikarsamda DB dalsam.rakamlar iyi degil diye yaziliyorya boa ve city icin ne yapsam acaba??
solocharley:

Horoz

28.04.09 16:30
Horoz arkadasim paraya ihtiyacin yoksa tut söyle temmuza kadar,bunlar cikacak baska yolu yok ama sabir etmek gerekecek,bak bende db´de kardan zarar döndüm ama inan ki icim o kadar rahatki 30 insede vermem bu sene icerisinde en az bir kere oda minumum 50 yi görecek

Boa´ya gelince kagidin nerden geldigi belli ve borsalar en kötü 2009 sonunda cosacak bekliyemezmisin birkac ay oda kötü ihtimal,verme 2-3 bin zarara,farzetki parayi festgeld´e bagladin böyle düsün

Citide ayni olay ama boa´nin potensyeli citiden daha cok,
Sabir sabir sabir diyorum ve her zaman 3 kurus kenarda birakin ne var ne yok girmeyin
serkan52:

oh be

28.04.09 16:40
dünya varmis iki gün icimiz karardi, gine bi araya geldik ya daha gamyemem. ekranima isik geldi yaa
solocharley:

Sekan52

28.04.09 16:54
Allah razi olsun,bir mukabele kardesim!
Sikmayin caninizi Allahin izniyle hep beraber gülecegiz,hep beraber üzüldügümüz gibi
habicht9:

ex becerisizlere selam

2
28.04.09 17:50
tabii ki bende üyeim beceriksizlerde.............

ama bu platform da vatandaslarimi görmek güzel bi duygu............................

bi kac nick , beceriksizlerden tanidik geliyor zaten.

bu platformda herkesin düsüncesi ayri olsa da......(bana mesela basher lakabi takildi) borsadayiz.....

1. sizin tavsiyeleriniz?
2.long/Short?
3. hangi senedi ,ne zaman tavsiye edersiniz?

Ben mesela 11 de Q-celle girdim , 15,80 de satisa sundum

beklentim yine
Q-CELLS 12
thyssen 13
wirecard 4,30
Deutsche post 7

selamlar
Gelöschter Beitrag. Einblenden »

Nihat10:

@habicht9

29.04.09 22:49
Slm kardes secimin güzel ama haberlere bakarsan yaza kadar beklersin.Yani Kriz artik yok gibi gibi :-))

Saygilar
Es gibt keine neuen Beiträge.

Gesamtforum - Antwort einfügen - zum ersten Beitrag springen
--button_text--